Garanti ve İade Koşulları

İade & Değişim

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirilebilirim?
Satın almış olduğunuz kullanılmamış, yıkanmamış ve tadilat yapılmamış ürünlerinizi fatura ya da fişiniz ile birlikte fatura tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişimde kargo ücreti müşterimize aittir. Kusurlu üründe geliş / gidiş kargo ücreti firmamıza aittir. "PTT Kargo" ile çalışılmaktadır.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? İade koşulları nelerdir?
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

Satın aldığınız ürünle alakalı yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Teslim alınan ürün, teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edilebilir.

Ürünün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 1 – İade edilecek ürün,
 2 – İade edilecek ürünün faturası,
 3 – Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 4- Kampanyalı ve indirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.
 5 – İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise anlaşmalı kargo ( PTT Kargo ) ile gönderildiğinde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda siz müşterilerimize aittir.
 6 – Ayıplı ürün değişim veya iadede kargo sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından teslim alınır. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmemektedir.
 7 – İade ve değişim mutlak suretle orijinal kutu ve ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 8 - Firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilen kargoların iadesinde, tarafımızca ödenen kargo ücreti, iade tutarından temin edilmektedir.


İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödemeyi alabilirim?
 Ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip, kabul edildiğinde paranız 14 gün içerisinde size geri iade edilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.